Lakūnas                                                                                  

 

Meniu

Apie Autorių

Pradinis

Apie

VKA

Kontaktai

Filmai

Lėktuvai

Mūšiai

Žaidimai

Laikas
 

Vilnius/LT

Rekomenduojame

 

 

 

          Sveiki! Aš esu Aidas Demenius man 14 metų ir aš mokausi Tuskulėnų vidurinėje mokykloje 7c klasėje ir VKA ( Vilniaus kompiuterininkų akademija ). Šią svetainę dariau apie antrojo pasaulino karo aviaciją nes ja labai domiuosi it tai yra man labai aktuali tema. Svetainę kūriau VKA baigiamajam darbui.


Aš mėgstu:

  • Filmus.
  • Muziką.
  • Skaityti knygas
  • Dirbti su kompiuteriu.
  • Žaisti su kompiuteriu.
  • Eiti į Kino teatrą su draugais.

Filmai

          Man patinka įvairus filmai ir šiuolaikiniai ir seniau sukurti, bet labiau manau, kad šiuolaikiniai. Pastovaus mėgstamo filmo neturiu, nes man patinka daug filmų ir pavyzdziui pamatau vieną įdomų, juokingą, istorinį tai tas man ir patinka kol nepamatau geresnio.


Muzika

          Muzika man patinka įvairių stilių. Klausausi ir Roko, POP, R&B ir dar daug kitų. Aš turiu kelias mėgstamas dainas, grupes pvz: Avril Lavigne: When your gone, arba Linkin park dainos.


Dirbti su kompiuteriu

          Dirbti su kompiuteriu yra visai įdomu ir tai tikrai pagelbės ateityje. Dirbdamas su kompiuteriu gali išmokti daug įdomių dalykų, išmokti dirbti su įvairiomis programomis pvz: Adobe Photoshop ir dar daug kitų 5domių programų, naršyti internete, susisiekti su draugais ir pažystamais.


Žaisti su kompiuteriu

          Žaisti su kompiuteriu taippat mėgstu kaip ir dirbti su kompiuteriu. Žaisti su kompiuteriu tai nekalti visą dieną be pertraukų, o į dieną pažaisti porą valandų. Kai kurie žmonės taip atsipalaiduoja kitus tai labai traukia dar kiti be kompiuterio negali gyventi, o ketvirtiem tai gali teikti daug naudingos informacijos pvz: istoriniai žaidimai kaip Call of duty arba Il2 Sturmovik.


Kinas

          Kinas man yra kaip pramoga. Aš į kiną einu tik su draugais arba tėvais, nes vienam neįdomų sėdėti ir žiurėti mėgstamą filmą ir po filmo nėra su kuo įspudžiais pasidalinti.


Knygos

         Knygos man patinka ne visos. Aš skaitau knygas tik tas kurias mėgstu ir/ar yra įdomios arba jeigu reikia jas perskaityt.


          Jeigu kas nors nori ką nors patarti ar šiaip ką parašyt prašau rašykite į aidasdem@gmail.com

Kontaktai

 

©www.lakunas.lt 2008